Turistická ubytovna Spolku KČT Náchod

KČT Náchod

Turistická ubytovna v Náchodě ve vlastnictví KČT Náchod nabízí turistické ubytování pro širokou veřejnost. K ubytování nabízí celkem 41 lůžek v několika pokojích. Ubytovna je vzdálena přibližně 20 minut chůze od náchodského vlakového a autobusového nádraží.

Adresa a kontakt na ubytování

Ubytovna KČT Náchod
Kladská 310
547 01 Náchod

Správcem ubytovny je paní Lenka Jedináková, mobil 776 111 533, e-mail yedi-leni@seznam.cz

Jak se dostat k ubytovně

Ubytovna je přístupná z Kladské ulice. Vjezd a vchod je za chráněnými dílnami „Amulet“. Z nádraží se sem dostanete tak, že z něj půjdete doprava, stále Kladskou ulicí.

Nabízené služby a dostupnost ubytování

  • od vlakového/ autobusového nádraží 12 minut chůze ve směru na Hronov (směr doprava), v nejbližším okolí 2 restaurace (15 min), prodejna pekárny (5 min), večerka (10 min), obchodní centrum – Kaufland, Albert (20 min), centrum Náchoda (25 min)
  • kapacita 39 lůžek v jedno,tří a čtyřlůžkových pokojích
  • sociální zařízení společné (M + Ž), vybavená kuchyňka, společenská místnost s TV, WIFI (na recepci), kolárna, parkoviště, zahrada s možností stanování a rozdělání ohně.
  • každodenní úklid, informační servis na recepci

Ceník

Jsme nekuřácká ubytovna s levným, kvalitním ubytováním v ceně od 185,- Kč do 260,- Kč / noc.

Sleva pro členy KČT 40,- Kč / noc.

Děti do 3 let zdarma, děti 3 – 8 let 50,- Kč celý pobyt, děti 815 let 130,- Kč / noc.

Aktuální a přehledný ceník ke stažení zde.

Zajímavosti v okolí

Babiččino údolí, pevnosti Dobrošov vč. Jiráskovy chaty / nejkrásnější rozhledna Čech /, Teplicko Adršpašské skály, zámky: Náchod, Nové Město nad Metují, Opočno, údolí Peklo, klášter v Broumově, muzeum Merkur v Polici nad Metují, muzeum motocyklů a hraček Šestajovice u Jaroměře, pevnost Josefov, ZOO Dvůr Králové nad Labem, zámek Kuks, polské lázeňské město Kudowa Zdroj atd.

Fotogalerie ubytovny