Turistická ubytovna Spolku KČT Náchod

Turistická ubytovna v Náchodě ve vlastnictví KČT Náchod nabízí turistické ubytování pro širokou veřejnost. K ubytování je k dispozici celkem 39 lůžek v několika pokojích. Ubytovna je vzdálena přibližně 20 minut chůze od náchodského vlakového a autobusového nádraží po ulici Kladské směrem na Hronov.

Adresa a kontakt na ubytování

Ubytovna KČT Náchod
Kladská 310
547 01 Náchod

Správcem ubytovny je paní Lenka Jedináková, mobil 776 111 533, e-mail yedi-leni@seznam.cz

Jak se dostat k ubytovně

Ubytovna je přístupná z Kladské ulice. Vjezd a vchod je za chráněnými dílnami “Amulet”.

Nabízené služby a dostupnost ubytování

  • od vlakového/ autobusového nádraží 12 minut chůze ve směru na Hronov (směr doprava), v nejbližším okolí 2 restaurace (15 min), prodejna pekárny (5 min), večerka (10 min), obchodní centrum – Kaufland, Albert (20 min), centrum Náchoda (25 min)
  • kapacita 39 lůžek v jedno,tří a čtyřlůžkových pokojích
  • sociální zařízení společné (M + Ž), vybavená kuchyňka, společenská místnost s TV, WIFI (na recepci), kolárna, parkoviště, zahrada s možností stanování a rozdělání ohně.
  • každodenní úklid, informační servis na recepci
  • V nejbližším okolí 2 restaurace 15 minut chůze, dále prodejna pekárny 5 minut chůze, večerka 10 minut chůze, obchodní centrum Kaufland a Albert 20 minut chůze. Centrum města 25 minut chůze.

Ceník

V ceně ubytování je zahrnuto: ubytování,DPH, místní poplatky, použití povlečení, spotřeba el. energie a vody, WIFI, parkování a konečný úklid.

Aktuální a přehledný ceník ke stažení zde. Ceník ubytování 8.1. 2024

Zajímavosti v okolí

Babiččino údolí, pevnosti Dobrošov vč. Jiráskovy chaty / nejkrásnější rozhledna Čech /, Teplicko Adršpašské skály, zámky: Náchod, Nové Město nad Metují, Opočno, údolí Peklo, klášter v Broumově, muzeum Merkur v Polici nad Metují, muzeum motocyklů a hraček Šestajovice u Jaroměře, pevnost Josefov, ZOO Dvůr Králové nad Labem, zámek Kuks, polské lázeňské město Kudowa Zdroj atd

 

internetové stránky ubytovny:  http://www.ubytovnanachod.cz/

 

Fotogalerie ubytovny