22.1. 2022-sobota-KČT Hostinné-Memoriál Jindry Axmana

KČT Náchod

22. 1. 2022

22.1. 2022-sobota-KČT Hostinné-Memoriál Jindry Axmana

Přátelé turisté a běžkaři!

Potvrzujeme, že tradiční MEMORIÁL J. AXMANA se tuto sobotu 22. ledna 2022 uskuteční!

 

Zdá se, že běžkařská stopa nám letos dopřána nebude. Ale není třeba smutnit – vyznačíme dvě pěší trasy – 10 a 16km. Obě trasy budou začínat u restaurace U Soudku v Arnultovicích, kde nám přislíbili mimořádně otevřít již od 8h. ráno! Styčný náčelník našeho odboru, s praktickými radami k trasám, rozbalí svůj vigvam venku před vchodem.

 

Registrace k pochodu bude v pohostinství v obci Čermná, kudy budou obě trasy procházet! Pochod lze také pojmout jako hvězdicovou akci – tzn. vyrazit z vlastního místa startu, do vlastního místa cíle – pouze s podmínkou průchodu v Čermné.

 

Upozornění ( vzhledem k množícím se dotazům ) – kontrola bude sedět uvnitř pohostinství v Čermné. Pokud se zde nebudete nijak občerstvovat, pouze se jdete zaregistrovat k pochodu a vyzvednout si diplom, nepotřebujete potvrzení o očkování, případně o prodělání nemoci Covid-19. Stejně tak potvrzení nepotřebujete, pokud si jídlo/pití odnesete ven. V případě konzumace uvnitř ale budou tato potvrzení kontrolována pořadateli. Očekáváme totiž možnou kontrolu s pověřených míst…Jsme rádi, že můžeme i za současných podmínek akci uspořádat a děkujeme všem turistům, kteří nám pomohou k bezproblémovému průběhu dne.

Zdrávi došli!

KLUB ČESKÝCH TURISTŮ, odbor Hostinné

 

Trasa pro lyžaře 16 km, pro pěší 10 km.
(bude tradičně vyznačen okruh od Penzionu U Soudku)
Akci je též možno absolvovat hvězdicově.

Více v pozvánce zde:

2022-01-22 KČT Hostinné-Memoriál J. Axmana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..